Informace o MBA

Master of Business Administration (MBA) je profesně vzdělávací program,
který nabízí účastníkům rozšíření manažerských znalostí a dovedností
nad rámec vysokoškolského vzdělání.

Pro koho je studium určeno?

Studium MBA je správnou volbou pro ty, kteří usilují o kvalitní manažerské vzdělání, kterým by doplnili své předchozí vysokoškolské vzdělání, nebo rozšířili své dosavadní manažerské zkušenosti. Jde o studium, které je vhodné nejen pro manažery, členy managementu či podnikatele, ale i pro všechny, kteří pracují na svém seberozvoji a chtějí získat náskok před ostatními. Naše studijní programy nenabízí jen prostou výuku aktuálních teoretických informací, ale jejich hlavním cílem je pomoci studentům k praktickému využití nově nabytých znalostí.

Jak studium probíhá?

Každý program MBA na BRITISH BUSINESS SCHOOL se skládá z deseti specializovaných modulů, které jsou rozděleny do dvou semestrů. Při výuce kombinovanou formou, se na začátku a v polovině každého semestru studenti účastní semináře. Celkem jde tedy o 4 celodenní semináře, které jsou pořádány vždy v sobotu. Každý seminář je veden odborným lektorem a při výuce je kladen velký důraz především na praktické využití nově získaných znalostí. Ve zbytku výuky již studenti pracují zcela samostatně pomocí e-learningu, v jehož rámci mohou využít veškeré potřebné výukové materiály a také online knihovnu s 1.000.000+ odbornými tituly Po celou dobu studia jsou samozřejmě lektoři svým studentům i nadále k dispozici ke konzultacím. V průběhu studia zpracovávají studenti seminární práci za každý z deseti modulů. Na konci studia každý vypracuje závěrečnou práci, kterou následně obhajuje před komisí.

Jaké jsou podmínky přijetí ke studiu?

Podmínkou pro přijetí do MBA programu je ukončené vysokoškolské vzdělání minimálně na bakalářském stupni. Ke studiu však může být přijat i uchazeč bez vysokoškolského vzdělání, a to v případě, že prokáže dostatečnou praxi na manažerské pozici. Přijímací zkoušky uchazeči o studium neskládají.

Jaký je přínos titulu MBA?

Titul MBA je dnes celosvětově oceňovaný standard mezi manažery a absolvováním studia dáte svému okolí najevo, že jste člověk, který rozvíjí svůj potenciál, umí na sobě cíleně samostatně pracovat, chce kariérně růst a neustále se posouvat. Studium MBA je vzhledem ke svému praktickému způsobu výuky ideálním doplňkem k předchozímu vysokoškolskému vzdělání a zároveň pomáhá i již zkušenějším manažerům, kteří během studia prohloubí své znalosti, získají nové know-how a tím i další podněty pro svou práci. Díky všem těmto aspektům Vám titul MBA dává ty nejlepší předpoklady pro kvalitní profesní uplatnění. Nositelé titulu tak získávají výrazný náskok na trhu práce před ostatními pracovníky daného oboru.

Zahájení nových cyklů

Studium MBA zahajujeme 3x ročně: březen, květen a listopad. Bližší informace o specializacích manažerských programů naleznete pod jednotlivými programy.

Kvalitní studium MBA na BRITISH BUSINESS SCHOOL

Využijte mimořádné ceny studia.

Akce platí do 16. 6. 2024.

Možné i na více splátek

124 000 Kč bez DPH 81 000 Kč bez DPH 98 010 Kč s DPH

Možné i na více splátek

5 061 EUR bez DPH 3 300 EUR bez DPH 3 993 EUR s DPH
 • Podání přihlášky
  je zdarma.
 • Nezabere více
  jak 2 minuty.
 • Pomohou vám naše
  studijní koordinátorky.

Průběh studia

 • 2 semestry, 10 modulů, 4 celodenní semináře probíhající v sobotu.
 • Účast na seminářích není povinná, ale je velmi doporučována.
 • Délka studia MBA programu je 1 rok; studium probíhá v češtině.
 • Jednotlivé moduly jsou zakončeny seminární prací.
 • Studium je zakončeno vypracováním závěrečné práce a její obhajobou.
 • E-learning - moderní studentská sekce obsahující studijní podklady; bezplatná online knihovna.
 • Individuální konzultace s lektorem.
Zobrazit více informací

Reference firem

Poradíme vám s výběrem programu.

Obraťte se na naše specialisty nebo si domluvte osobní schůzku.

Potřebujete poradit?

+420 601 553 562 Po—Pá 9.00—17.00
info@britschool.cz Reagujeme do 24 hodin
V Jámě 1, 110 00 Praha 1 Navigovat do cíle