Prestižní ocenění školy

Asociace MBA

Asociace MBA o. s. vznikla za účelem informování společnosti o možnostech, podmínkách a nabídce vzdělávacích programů MBA. Protože studium MBA nabízí v České republice více organizací, cílem Asociace MBA je snaha udržovat a dále rozvíjet kvalitu výuky a celkovou úroveň těchto vzdělávacích programů. Asociace MBA nabízí členství subjektům poskytujícím studium MBA a současně i certifikaci těchto institucí. Společným jmenovatelem těchto vzdělávacích institucí je však to, že jde o organizace s vynikající kvalitou nabízených vzdělávacích služeb. Členství v asociaci MBA tak deklaruje vysoký standard ve všech činnostech a aktivitách těchto organizací, především pak v úrovni programů studia MBA, kvalitě výukových metod, erudovanosti lektorského týmu, úrovni studijního prostředí a mnohém dalším. Členství v Asociaci MBA tak díky této garanci kvality poskytuje vodítko všem zájemcům o studium profesních programů při výběru školy, na níž chtějí studium MBA absolvovat.

BRITISH BUSINESS SCHOOL získala ocenění od Asociace MBA o.s. za „Systém kvality manažerského vzdělávání včetně dodržování standardů programu Master of Business Administration“.

BRITISH BUSINESS SCHOOL byla oceněna za systém vzdělávání, nastavení procesů a interních jednotek procesů vzdělávacích programů MBA a všech dalších výukových programů. Toto ocenění garantuje stálost vzdělávacího procesu, a tím i stabilní a vysokou kvalitu poskytovaného vzdělávání a posiluje důvěryhodnost vzdělávací instituce.

Vážíme si, že naši činnost ocenila mimo našich studentů také Asociace MBA, jakožto nezávislý orgán, který dbá na zvyšování kvality studia MBA v České republice. „Ocenění nás velmi těší a je pro nás dalším motivem stále na sobě pracovat a udržet si vysoký standard kvality ve vzdělávání“, říká Mgr. Jan Spour, ředitel BRITISH BUSINESS SCHOOL a dodává: „Nad rámec nastaveného systému vzdělávání včetně výběru profesionálního lektorského týmu, velmi kladně byly a jsou hodnoceny pravidelné přednášky a školení, které škola pro své studenty pořádá zdarma na rámec běžné výuky. K ocenění velkou měrou přispěly Tematická setkání, kam jsou zváni majitelé nejúspěšnějších českých nebo nadnárodních společností“.

Potřebujete poradit?

+420 601 553 562 Po—Pá 9.00—17.00
info@britschool.cz Reagujeme do 24 hodin
V Jámě 1, 110 00 Praha 1 Navigovat do cíle