Zveme Vás na seminář KOUČINK PRO DENNÍ POUŽITÍ

Zveme spolu s Ing. Adélou Karlovskou, MBA na seminář na téma:

KOUČINK PRO DENNÍ POUŽITÍ

Seminář se uskuteční 10. 4. 2024 od 17:00 v prostorách V Jámě 1/699, Praha 1.

Témata:

  • Koučink a mentoring (rozdíly, základy a jejich pravidla);
  • Otázkování v koučinku (praktický nácvik);
  • Aktivní naslouchání (praktický nácvik);
  • Koučink „do kanceláře“ – rychlá, efektivní koučovací metoda (praktický nácvik).

Přínosy semináře:

  • Dozvědět se, co je koučink a jak lze používat koučovací otázky v běžné praxi;
  • Vyzkoušet si aktivní naslouchání a k čemu jej využít v praxi;
  • Dozvědět se, jak získat to, co potřebujeme bez nátlaku a manipulace.

Ing. Adéla Karlovská, MBA

Působí na manažerských pozicích od roku 2005, kde získala zkušenosti z oblasti řízení a vedení zaměstnanců, managementu projektů, firemních procesů a z finanční oblasti. Pracovala v mezinárodních velmi dynamických společnostech zaměřených na zákazníka a na výsledek.

K prohloubení svých odborných dovedností absolvovala rekvalifikační kurzy u MŠMT Lektor dalšího vzdělávání a Kouč. Je certifikovaný SCRUM Master. Absolvovala také další rozvojové vzdělávací programy zaměřené na management, komunikační a prezentační dovednosti, asertivitu, vedení a motivaci týmů, stress management, time management, projektové řízení, agilita, wellbeing apod.

V současné době se aktivně věnuje lektorské činnosti, pořádá akreditační kurz MŠMT Kouč. Věnuje se individuální práci s klienty formou osobních konzultací a koučinku. Ve své praxi využívá i metod NLP (neuro lingvistického programování) a terapeutické formy tzv. integračních konstelací.

Spolupracuje na mentoringových projektech v nadaci, neziskových organizacích a obchodních komorách, kde zároveň přednáší. Učí na MBA školách.


Účast na semináři je zdarma a jeho kapacita je omezena. Prosíme o potvrzení Vaší účasti na e-mailovou adresu pozvanka@britschool.cz.

Každý účastník má možnost získatcertifikát, který stvrzuje jeho účast na tomto semináři. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat rovněž na e-mailu: pozvanka@britschool.cz, a to nejpozději do 2. 4., kde Vám budou sděleny další podrobnosti. Certifikát je zpoplatněn částkou 400 Kč.

Potřebujete poradit?

+420 601 553 562 Po—Pá 9.00—17.00
info@britschool.cz Reagujeme do 24 hodin
V Jámě 1, 110 00 Praha 1 Navigovat do cíle