Studium BBA

Bachelor of Business Administration (BBA) je profesně vzdělávací program,
který posouvá vědomostní laťku účastníků na další možnou úroveň.

Co to je BBA?

Bachelor of Business Administration (BBA) je profesně vzdělávací program, který je určen pro uchazeče se středoškolským vzděláním a s minimálními praktickými zkušenostmi. BBA lze považovat za přípravnou fázi pro absolvování MBA – vyššího stupně manažerského vzdělávání. BBA programy jsou speciálně navrženy tak, aby studentům poskytly dostatečné teoretické znalosti základních oblastí managementu.

Pro koho je studium BBA určeno?

Tento program je určen pro uchazeče se středoškolským vzděláním a s minimálními praktickými zkušenostmi, kteří chtějí získat základní vzdělání v oblasti managementu.

Jak studium probíhá?

Studium programu BBA na BRITISH BUSINESS SCHOOL se skládá ze sedmi specializovaných modulů, které jsou rozděleny do dvou semestrů. Výuka programů pak probíhá kombinovanou formou – na začátku prvního semestru a v jeho polovině se studenti zúčastní semináře a dále již pak studují pomocí e-learningu. V druhém semestru je organizován jeden seminář. Studenti se tedy v průběhu celého studia osobně účastní pouze tří celodenních seminářů a zbytek studia si mohou individuálně rozvrhnout dle vlastních časových možností.

Jaké jsou podmínky přijetí ke studiu?

Podmínkou pro přijetí do programu BBA je ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, přijímací zkoušky uchazeči o studium neskládají.

Jaký je přínos titulu BBA?

Po splnění všech studijních povinností student obdrží titul BBA, který představuje ukončení nižšího stupně profesního manažerského vzdělání. Absolventi tohoto programu získají nezbytné dovednosti ke vstupu do středního a vyššího managementu a případně také ke studiu navazujícího MBA programu.

Cena

Cena za studium BBA činí 47 000 Kč bez DPH.

Zahájení nových cyklů

Studium BBA zahajujeme 3x ročně: březen, květen a listopad.

Kvalitní studium BBA na BRITISH BUSINESS SCHOOL

Získejte možnost kvalitního studia BBA za cenu 47 000 Kč bez DPH (původní cena studia 67 000 Kč bez DPH).

Za podání přihlášky neplatíte žádný manipulační poplatek! Přihlášku můžete podat jednoduše a rychle vyplněním on-line formuláře nebo si můžete vytisknout přihlášku v PDF formátu a ručně vyplněnou nám ji zašlete poštou na naši adresu.

Přihlaste se nyní.

Využijte mimořádnou cenu studia.

Cena studia v Kč

67 000 Kč bez DPH 47 000 Kč bez DPH 56 870 Kč s DPH

Cena studia v EUR

2 734 EUR bez DPH 1 920 EUR bez DPH 2 323 EUR s DPH
  • Podání přihlášky
    je zdarma
  • Nezabere více
    jak 2 minuty
  • Pomohou vám naše
    studijní koordinátorky

Reference firem

Potřebujete poradit?

+420 601 553 562 Po—Pá 9.00—17.00
info@britschool.cz Reagujeme do 24 hodin
V Jámě 1, 110 00 Praha 1 Navigovat do cíle