JUDr. Tomáš Pacner

JUDr. Tomáš Pacner se řadí mezi odborníky na realitním trhu v oblasti realitního poradenství již od roku 1990. Problematiku realitního poradenství řeší s klienty na denní bázi. Po absolvování Právnické fakulty na Univerzitě Karlově v Praze disponuje desetiletými zkušenostmi v podnikovém řízení a následných 26 let se zabývá obchodem s nemovitostmi.

Dlouholetá praxe zajišťuje JUDr. Tomáši Pacnerovi zkušenosti a jako je profesionální předseda společenství vlastníků, který řeší nemovitostní problematiku, má praktické zkušenosti s problematikou bytových družstev a společenství vlastníků.

Jeho specialitou je provázení celým procesem od vzniku a založení SV – radí v přípravné fázi, navrhuje obsah, konzultuje, finalizuje, představuje, účastní se zasedání shromáždění a řídí mimo jiné oddělení Správy nemovitostí.

Publikoval řadu odborných článků a komentářů, je registrován v odborných poradnách zaměřených na problematiku realitního poradenství a v neposlední řadě na školení Asociace realitních kanceláří České republiky, kde pravidelně přednáší jako lektor problematiku SV a právních vztahů v oblasti nemovitostí.

Potřebujete poradit?

+420 601 553 562 Po—Pá 9.00—17.00
info@britschool.cz Reagujeme do 24 hodin
V Jámě 1, 110 00 Praha 1 Navigovat do cíle